TWOJE-OKNA


Adres strony www:http://twoje-okna.com
Kontakt:

      TWOJE-OKNA
      Ul. Nad Markiem 5, 34-300 Żywiec
      796490859, reklama@twoje-okna.com
Piętnaście lat temu zaczynaliśmy jako niewielka firma rodzinna. Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym działem obsługi, który pomoże w doborze odpowiednich produktów zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Prowadzimy bezpłatne pomiary i doradztwo.
Zapraszamy! Który etap w trakcie procesu sprzedaży okien i ich montażu jest najważniejszy? Tak naprawdę trudno to jednoznacznie stwierdzić. Niezwykle ważne jest to, aby na każdym etapie kontaktu klienta ze sprzedawcą wszystko odbywało się z godnie z ustaleniami. Firma musi zachować wysoki standard obsługi i pełen profesjonalizm. Przy najwyższej izolacji wykorzystuje się szyby klejone lub laminowane akustycznymi foliami. Po drugie, profile systemowe okna. Okna i drzwi z PCV to doskonała izolacyjność i bezpieczeństwo. Znajdujące się w ofercie Twoje-Okna systemy okienne bazują na najbardziej innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie konstrukcji profili. Wielokomorowa geometria z układem nawet siedmiu komór w profilu ramy, połączona z optymalną głębokością zabudowy i możliwością zastosowania bardzo ciepłych pakietów szybowych pozwala na doskonałą termoizolacyjność, a przez to redukcję kosztów ogrzewania. Dbając o Państwa komfort i wychodząc na przeciw oczekiwaniom oprócz montażu okien i drzwi oferujemy Państwu dodatkowe usługi w postaci kompleksowych remontów pomieszczeń.
Okna połaciowe – z powodu braku pomysłu na jego aranżację poddasze nierzadko wykorzystywane jest jako składzik – odpowiednik piwnicy, która zamiast pod ziemią znajduje się tuż pod dachem. Jednak nie musi ono przypominać nieprzyjaznego, chłodnego i ciemnego strychu. Wręcz przeciwnie, poddasze może stać się przytulnym miejscem odpoczynku i rekreacji. Pierwszym krokiem w kierunku jego funkcjonalnej aranżacji, będzie wpuszczenie światła. W tym celu należy wybrać odpowiednie okna połaciowe, które zapewnią właściwy poziom komfortu użytkowania. Wszystkie nasze produkty wyposażamy standardowo w:
termozgrzewalne uszczelki bardzo skutecznie redukujące hałas, okucia z zabezpieczeniami antywłamaniowymi, szkło niskoemisyjne. Produkcja oparta jest na wyjątkowo trwałych profilach. Warto pochylić się nie tylko nad wachlarzem produktów, ale zwrócić też uwagę na dodatkowe opcje, które zwiększają komfort, bezpieczeństwo lub/ i oszczędność energii. Profile PCV mogą mieć różne kolory od strony zewnętrznej elewacji i inne od środka pomieszczenia. Kształtowniki PCV nie wymagają kosztownej renowacji (malowania, impregnacji itd.) Stawiamy czoła największym wyzwaniom, jesteśmy gotowi zmierzyć się z zagranicznymi producentami. Jest to motywacją do dalszego i ciągłego podnoszenia standardu naszej pracy.
PORÓWNAJ CENY OKIEN = http://twoje-okna.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *