Kancelaria Radcy Prawnego i Kancelaria Kanoniczna Sylwia Jezierska


Kontakt:

   Kancelaria Radcy Prawnego i Kancelaria Kanoniczna Sylwia Jezierska
   ul. Relaksowa 13, 20-819 Lublin
   e-mail: biuro@kancelariajezierska.pl
   tel: 798 248 159
Kancelaria Radcy Prawnego / Kancelaria Kanoniczna Sylwia Jezierska świadczy usługi w zakresie obsługi klientów biznesowych i indywidualnych.Nasza Kancelaria z zaangażowaniem podchodzi do każdego pojedynczego zlecenia powierzonego nam przez Klienta. W każdej sprawie dążymy do jak najlepszego zabezpieczenia interesu Mocodawcy.

Przed przyjęciem sprawy szczegółowo analizujemy i informujemy Klienta jakie są szanse na pozytywne zakończenie sprawy. W trakcie prowadzenia sprawy dbamy o należyty kontakt, na bieżąco informując o wszelkich czynnościach podejmowanych w jej toku.

Nasza Kancelaria ustala wynagrodzenie za prowadzenie sprawy w sposób jasny i przejrzysty dla Klienta. Wyceniana jest realna praca i konkretnie podejmowane czynności.

USŁUGI KANCELARII:
– Prawo cywilne
– Prawo rodzinne
– Prawo kanoniczne
– Prawo spadkowe
– Prawo pracy
– Prawo handlowe i gospodarcze
– Odszkodowania powypadkowe
– Dochodzenie należności z polis

– Porada Online –
Kancelaria Radcy Prawnego / Kancelaria Kanoniczna Sylwia Jezierska świadczy swoje usługi stacjonarnie na indywidualnie umówionych spotkaniach z Klientami oraz poprzez obsługę online. Kancelaria zapewnia zachowanie poufności przekazywanych informacji, które od momentu przesłania ich do Kancelarii objęte są tajemnicą radcowską.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *