Meble i akcesoria


Doskonale zdajemy sobie sprawę, że potrzeby wszystkich naszych klientów są mocno zróżnicowane. Właśnie dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z należytą starannością i niesłabnącym zaangażowaniem. Bez względu na to, czy jego przedmiotem jest obszerna zabudowa deweloperska, czy projekt małej kuchni na wymiar. W przypadku braku wizji dotyczącej wyglądu pomieszczenia zaoferujemy nasz autorski projekt.

Meble BrzeskiNasza garbarnia specjalizuje się w wyprawie skór owczych (Holenderkie skóry owcze, Niemieckie skóry owcze, Szwedzkie skóry owcze, skóry owcze typu Gotland i Melerade).

Garbarnia JaworzynaDekoori.pl to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą akcesoriów do domu.

Dekoori.pl


Chefstore – sklep z wyposażeniem gastronomii

Chefstore


Meble.do to kolejny serwis internetowy należący do spółki Planownia architektura, specjalizującej się w dostarczaniu profesjonalnego wyposażenia biur, hoteli, lokali gastronomicznych, powierzchni handlowych i magazynów. Tysiące produktów, setki obsługiwanych klientów i doświadczenie zdobywane nieprzerwanie od 1989 roku zaowocowały rozszerzeniem działalności na kolejny sektor: wyposażenie mieszkań i domów. Doświadczenie i zakres działania pozwalają nam na dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla wyposażenia domów i mieszkań.

Meble.do – projektowanie i aranżacja wnętrz, meble, łóżka, foteleSprzedaż różnego rodzaju łóżek w konkurencyjnych na rynku cenach

Arbora


Marmuro.pl to sklep internetowy z najpiękniejszymi, ręcznie rzeźbionymi elementami wyposażenia wnętrz i ogrodów.

Marmuro