Usługi budowlane


Firma Vorosteel wykonuje i montuje: balustrady ze stali nierdzewnej , szklane, ażurowe balustrady i schody nowoczesne oraz inne elementy z stali nierdzewnej i czarnej. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza sprawiają, że stal nie ma przed nami żadnych tajemnic. Bardzo często łączymy swoje wyroby ze szkłem czy drewnem, tworząc oryginalne i nieprzeciętne rozwiązania.

VorosteelTniemy ściany stropy posadzki. Gwarantujemy sprawne i rzetelne wykonanie prac bez hałasu drgań zapylenia bezpyłowo. Tniemy również fundamenty, belki, nadproża, słupy konstrukcje, schody, balkony, tarasy, diamentowe bezpyłowe cięcie ścian, ściany nośnej, cięcie stropu, cięcie posadzki betonowej zbrojonej, cięcie dylatacji. Posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi pracami.

WALENTYŃSKI Cięcie BetonuWzorcowanie urządzeń pomiarowych w https://betalab.pl/ w firmie Beta-lab s.c.to niewątpliwie sprawa, która wiele osób może zadziwić bo nie mają o tym praktycznie żadnego pojęcia.

Beta-lab s.c.


Firma Jawo jest dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną, której doświadczenie sięga roku 1994.

Jawo Polska Grzejniki


Budujemy domy z keramzytu już w trzy miesiące. Keramzyt-Projekt zajmuje się projektowaniem i budową domów jednorodzinnych z keramzytu. Nasze realizacje wykonujemy głównie na terenie woj. mazowieckiego. Z nami, budowa domu to odpoczynek.

Keramzyt-Projekt